Księgowość online – usługi księgowe

Usługi księgowe online

Księgowość online – nowoczesne usługi księgowe. W ramach usług zdalnych prowadzimy księgowość dla małych firm – mała księgowość online. Prowadzimy rozliczenia z ZUS. Dla spółek z o.o. świadczymy pełną księgowość online. Księgowość przez Internet polega na świadczeniu usług, gdzie dokumenty do biura przesyłasz zdalnie. Możesz nam przesłać swoje dokumenty na dysk w chmurze lub przesłać je pocztą email. Poniżej krótka charakterystyka poszczególnych usług.

Księga przychodów i rozchodów – księgowość online

Nasze internetowe biuro rachunkowe może prowadzić Twoją księgę przychodów i rozchodów. To forma księgowości, z której często korzystają mniejsze firmy w ramach tzw. małej księgowości online. W ramach twojej księgowości zajmiemy się również rozliczeniami ZUS dla Ciebie i Twoich pracowników.

Pełna księgowość online

Pełna księgowość to usługa, z której często korzystają spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pełna księgowość jest zdecydowanie bardziej skomplikowana od prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Pełna księgowość jest także możliwa w opcji online. Wystarczy, że prześlesz nam skany swoich faktur i pozostałych dokumentów. Księgowość internetowe dla spółki zoo to wygodny sposób na zorganizowanie spraw finansowych Twojej spółki.

zobacz ofertę księgowości dla spółek z o.o.

Cennik usług księgowych online

Cena usług księgowych zależy od rodzaju księgowości oraz od ilości dokumentów. Zdecydowanie najtańsza jest księgowość dla osób, które rozliczają się ryczałtem lub prowadzą księgę przychodów i rozchodów. Ceny usług księgowych rozpoczynają się już od 140 zł. Proszę skontaktuj się z nami w celu dokonania wyceny usług księgowych.

zobacz cennik usług biura rachunkowego w Częstochowie

Internetowe biuro rachunkowe z tradycjami

Tradycje naszego bura sięgają 1992 roku.

Księgowość internetowa dla różnych branż

Z usług księgowości przez Internet korzystają firmy działające w różnych branżach. Z tej formy księgowości mogą skorzystać samozatrudnieni, osoby prowadzące firmy budowlane, architekci, lekarze, sklepy internetowe. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Dowiedź się więcej na temat księgowości dla firmy budowlanej

Dowiedź się więcej na temat księgowości dla firmy transportowej