Księgowość spółki z o.o. za 290 zł

Jak płacić mniej za księgowość spółki?

Księgowość spółki z o.o. za 290 zł

Czy to możliwe by księgowość dla spółki z o.o. kosztowała tylko 290 zł miesięcznie? Odpowiedź brzmi tak jednak nie jest to oferta dla każdej spółki. Jest to specjalny cennik przygotowany z myślą o start up. Jeśli planujesz założyć spółkę lub jeśli już ją posiadasz i zamierzasz po raz pierwszy podpisać umowę z biurem księgowym to ta oferta być może jest dla Ciebie.

Dla jakich spółek jest to propozycja?

Jest to cennik dla nowej spółki, która niedawno powstała i jeszcze nigdy nie miała biura księgowego. To propozycja dla małej spółki, która zmieści się w 8 zapisach księgowych i nie potrzebuje rozbudowanej księgowości. Jeśli jednak planujesz mieć więcej dokumentów to nie musisz się martwić, bo za każdy dodatkowy dokument zapłacisz tylko 15 zł. Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

Czy w mojej spółce muszę mieć rozbudowaną księgowość?

Wielu klientów zadaje pytanie czy w swojej spółce muszą mieć rozbudowaną księgowość. Jest to bardzo ważne pytanie ponieważ im bardziej będzie rozbudowana Twoja księgowość tym więcej zapłacisz za usługę. Czym jest mało rozbudowana księgowość? To księgowość, która minimalizuje czas pracy księgowego. Przykładowo spółka może posiadać kilka rachunków bankowych. Taka spółka może wymagać więcej czasu niż spółka posiadająca tylko jeden rachunek. Inny przykład to sposób w jaki zorganizujesz płatności. Możesz płacić tylko bezgotówkowo dzięki czemu unikniesz operacji kasowych. Jeśli tak zrobisz, to Twój księgowy będzie miał mniej pracy a co za tym idzie koszt Twojej usługi będzie niższy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak zoptymalizować swoją księgowość to kliknij w link do naszej oferty.