Praca księgowość Częstochowa

Praca księgowość Częstochowa
Praca księgowość Częstochowa

Poszukiwani księgowi!

Praca księgowość Częstochowa – oferty naszego biura rachunkowego. Jeśli poszukujesz pracy jako księgowa / księgowy zapraszamy aplikuj do naszego biura!

Kogo poszukujemy do pracy? Oferty pracy dla księgowych

Obecnie poszukujemy samodzielnych księgowych, którzy potrafią prowadzić księgowość dla małych spółek z o.o. Zależy nam na osobach, które posiadają doświadczenie w samodzielnym księgowaniu, rozliczaniu podatków, sporządzaniu deklaracji, sporządzaniu list płac, rozliczaniu ZUS. Prowadzimy zazwyczaj niewielkie księgowości o małym i umiarkowanym stopniu skomplikowania.

Jak wygląda praca na stanowisku księgowego w Częstochowie w naszym biurze rachunkowym?

Jesteśmy bardzo elastyczni i chętnie poznamy jak chciałbyś wykonywać swoją pracę. Preferujemy współpracę zdalną. Dokumenty możesz otrzymywać online. Możesz pracować wieczorami lub rano. To może być Twoja dodatkowa praca.

Dodatkowa praca dla księgowych – praca księgowość Częstochowa

Jeśli szukasz dodatkowej pracy to nasza współpraca może być dla Ciebie. Być może już gdzieś pracujesz i potrzebujesz zarobić dodatkowe pieniądze? Jeśli tak zgłoś się do nas!

Sprawdź czym się zajmujemy – praca księgowość Częstochowa

Jesteśmy biurem rachunkowym, które świadczy usługi księgowe na terenie Częstochowy. Obsługujemy małe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Większość naszych klientów współpracuje z nami zdalnie. Dostarczamy wysokiej jakości usług księgowych za rozsądne pieniądze. Dążymy żeby zarówno klient jak i pracownicy byli zadowoleni ze współpracy. Cenimy sobie samodzielność i zaangażowanie oraz sumienność. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług zobacz ofertę księgowości dla spółek z o.o. Na stronie znajdziesz zakres świadczonych usług, sposób współpracy a także aktualne cenniki.

Szczegółowe wymagania dla osób, które chcą podjąć wspópracę:

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia pełnej księgowości
  • rozliczanie podatku CIT, PIT
  • podatek VAT
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie analiz na życzenie klienta
  • obsługa programu Płatnik
  • sporządzanie, rozliczanie i księgowanie płac

Nie masz wymaganego doświadczenia? Nic nie szkodzi!

Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości zacznij od tej strony. Znajdziesz tu wiele cennej wiedzy na temat księgowości dla spółek z o.o. Każdy przecież od czegoś zaczynał 🙂 Zdobądź wiedzę i doświadczenie i aplikuj do naszego zespołu.