Księgowość małej spółki z o.o.

Księgowość dla małej spółki z o.o.
Księgowość dla małej spółki z o.o.
Kontakt z biurem
Kontakt z biurem

 

Księgowość małej spółki z o.o.

Księgowość małej spółki z o.o. Sprawdź naszą ofertę! Coraz więcej firm decyduje się na prowadzenie działalności w formie spółki z o.o. Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do małych spółek, które wystawiają niewiele faktur miesięcznie. 

CENNIK

KSIĘGOWOŚĆ TWOJEJ SPÓŁKI Z O.O.

Cennik księgowości małej spółki podany jest w cenach brutto. W przypadku, gdy ilość faktur jest większa niż 70 prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny. W przypadku gdyby Twoja księgowość była bardzo skomplikowana ceny mogą być ustalone indywidualnie.

Cena księgowości dla spółki z o.o. Czyli ile kosztuje księgowość?

Podane ceny są cenami brutto*:

  • 430 zł do 5 dokumentów
  • 580 zł do 10 dokumentów
  • 690 zł do 20 dokumentów
  • 932 zł do 40 dokumentów
  • 1090 do 70 dokumentów

* czasami cenniki podawane są w cenach netto, które należy powiększyć o podatek VAT. Nasz cennik pokazuje cenę do zapłaty.

Zobacz szczegółowy cennik

Zamów usługę dla spółki

Skontaktuj się z nami w celu wyceny Twojej księgowości. Jeśli jeszcze nie posiadasz spółki to pomożemy Ci ją założyć. Z nami to będzie naprawdę proste.

Dlaczego warto skorzystać z usługi księgowości dla małej spółki z o.o.?

 

  • Doświadczenie i rodzinna tradycja od 1992 roku

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy Państwu spokój w kontaktach z urzędami i sądami. Wykonujemy działalność w oparciu o Certyfikat Ministra Finansów.

  • Szybko dostarczamy informacji o wysokości podatków spółki z o.o.

Dla wielu przedsiębiorców informacja o wysokości planowanej kwoty podatku do zapłaty ma duże znaczenie. Klienci w usłudze księgowość dla małej spółki z o.o. otrzymują  informację przed zakończeniem miesiąca. 

Bezpośredni kontakt z dedykowanym księgowym

W usłudze księgowość dla małej spółki z o.o. mają Państwo dedykowanego księgowego. Ze swoim księgowym mogą Państwo spotkać się w biurze, zadzwonić, napisać email. Księgowy udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania z obszaru pełnej księgowości.

Wysyłanie dokumentów w online

W usłudze księgowość małej spółki z o.o. istnieje możliwość przesłania dokumentów online. Dowiedz się więcej o naszym biurze rachunkowym.

Jak założyć spółkę z o.o.

Spółkę możesz założyć bez wychodzenia z domu. Spółkę założysz przez Internet. Rejestracji dokonasz w Krajowym Rejestrze Sądowym.  na Możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy. Więcej na temat zakładania spółek z o.o. znajdziesz na tej stronie. Jeśli wejdziesz na tę stronę, to możesz uznać, że założenie spółki to skomplikowana sprawa. W szczególności lista dokumentów do złożenia jest imponująca. Wielu klientom udało się jednak samodzielnie założyć spółkę. Opis może nas przestraszyć ale w praktyce założenie spółki nie jest aż tak bardzo trudne. Trzeba jednak przyznać, że potrafi zająć to trochę czasu i trzeba włożyć w to sporo wysiłku.

Ile kosztuje założenie / rejestracja spółki?

Podczas rozmów z klientami, którzy chcą założyć swoją spółkę z o.o. najczęściej pada pytanie ile będzie mnie kosztowało założenie spółki z o.o.? Na szczęście opłaty sądowe są bardzo rozsądne i zazwyczaj nie stanowią przeszkody nawet dla początkujących biznesmenów. Łącznie opłata wynosi jedynie 350 zł. Jest to oczywiście koszt przy założeniu, że zakładasz swoją spółkę przez Internet.